Podstrona: Informacja dla studentów I EF-DI - egzamin / Wizytówka pracownika PRz

Dla studentów

Informacja dla studentów I EF-DI - egzamin

22-01-2024 r.

Egzamin (termin podstawowy) odbędzie się we wtorek 30 stycznia 2024 r. o godz. 9 w budynku V w salach V-2 oraz V-6.

Na egzamin proszę przynieść papier kancelaryjny (zadań będzie sześć, a każde zadanie będą Państwo pisać na osobnej stronie, więc proszę zadbać, żeby mieć wystarczającą ilość papieru). Można mieć prosty kalkulator i legalną ściągę z dozwolonymi wzorami i wartościami funkcji trygonometrycznych w I ćwiartce. Każdy student musi posiadać dowód tożsamości. W razie pytań dotyczących egzaminu - proszę pisać na agnchleb@prz.edu.pl

Wyniki egzaminu zamieszczę w czwartek 01.02.2024 o godz. 12 na naszym kursie z wykładami, jeśli ktoś chciałby zobaczyć swoją pracę, można przyjść do budynku L do pokoju L-8 w piątek 02.02.2024 w godz. 9.30 - 10.30.

Ocena końcowa z przedmiotu (wpisana do USOS) to średnia arytmetyczna ocen z zaliczenia i egzaminu, zaokrąglona do skali ocen.

Egzamin (termin poprawkowy) odbędzie się we wtorek 13 lutego 202 r. o godz. 9. Budynek i sale podam wkrótce.

Powrót do listy aktualności